Svētdarbība

ZIEDOTĀJIEM:
Swedbank konts LV81HABA0551018959634

KAPSĒTU MAKSĀJUMIEM  Swedbank konts LV66HABA0551035565140

Draudzei nav Sabiedriskā labuma organizācijas statuss

Alfa

Alfa kurss Dubultos notiek divas reizes gadā - pavasarī un rudenī.
2021. gada rudens Alfa sāksies 6. oktobrī.
Vakara sākums 18:30. Tiekamies baznīcā.

Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?!  Mīļi aicināti pieteikties un pievienoties kursam! Tas ir kā doties aizraujošā piedzīvojumu ekspedīcijā – sākumā prasa apņēmību un drosmi, pēc tam sniedzot nezūdošu prieku par iegūto – atklāto un piedzīvoto!

Visi, kas nodomājuši apmeklēt Alfu, ir aicināti piedalīties īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks svētdienā pirms jaunā kursa sākuma.

Alfa ir atvērts, nekonfesionāls 11 nedēļu kurss, kursa beidzējs var pats izvēlēties, ko darīt pāc tam – vai pievienoties draudzei un – kurai. Mēs piedāvājam iespēju pievienoties mūsu Dubultu evaņģēliski luteriskajai draudzei. Lai kļūtu par pilntiesīgu draudzes locekli, nepieciešams apmeklēt 4 katehēzes tēmām veltītās nodarbības un saņemt kristību un iesvētību.  Daudzi Alfas beidzēji arī realizē vēlmi piedalīties par palīgiem nākamajos kursos, piedzīvojot kalpošanas prieku, vēl ciešāku sadraudzību un garīgu izaugsmi.

Katehisma nodarbību pamatā ir M. Lutera “Mazā katehisma” tēmas – 10 Dieva baušļi, Ticības apliecība, „Mūsu Tēvs“ lūgšana un citas ikdienas lūgšanas, Sakramenti, draudze un dievkalpojums. Kā vienmēr, ir iespējams arī gūt ieskatu draudzes dzīvē un draudzes nozaru darbībā. Būs arī ekskursija pa baznīcu!:-)
Katehēzes nodarbības ir nepieciešamas visiem, kas gatavojas kristībai un iesvētei, bet ļoti ieteicamas arī visiem pārējiem kursa dalībniekiem, pat, ja tās kādreiz jau dzirdētas — tajās katru reizi var atklāt sev kaut ko jaunu un noderīgu!

Lūgums PIETEIKTIES dalībai ALFA kursā
Jautājumi par ALFU

Kas ir Alfa

Alfa ir 15 nodarbību cikls 11 nedēļās, kas cilvēkus atraktīvā un praktiskā formā iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem. Tā ir koncentrēta un efektīva evanģelizācijas programma, adresēta cilvēkiem, kas aiz ikdienas cikliem vēlas ieraudzīt ko vairāk, meklē atbildes uz savas dzīves lielajiem jautājumiem, kā arī tiem, kas atrodas garīgās pasivitātes situācijā, t.i., neticīgajiem, kā arī jauniem kristiešiem un tiem, kuri šaubās un nav vēl skaidri izšķīrušies par savu piederību Kristīgajai Baznīcai. Alfa arī būtiski palīdz draudžu locekļiem gan atdzīvināt savu ticību, iemācoties stāstīt par to citiem, kas ir Jēzus Kristus dotā misijas uzdevuma piepildījums, gan arī atrast savu vietu un kalpošanas veidu draudzē.

Kā atklāj neskaitāmas liecības, cilvēki caur Alfu atrod jaunu prieku dzīvē, sasvstarpējās attiecībās un jaunaklātajā mīlestībā uz Dievu, kas radikāli izmaina dzīvi.
/Kšištofa stāsts/

Alfas saturs
Lūk - lekciju tēmas katrai Alfas nedēļai.  Pēc tematiskās lekcijas noklausīšanās
 dalībnieki mazajās grupās brīvā stilā apmainās viedokļiem, rosina jautājumus:

1. nedēļa - ievadlekcija - "Vai ir dzīvē vēl kas vairāk?"

2. nedēļa - "Kas ir Jēzus?"

3. nedēļa - "Kāpēc Jēzus mira?"

4. nedēļa - "Kā es varu būt pārliecināts par savu ticību?"

5. nedēļa - "Kāpēc un kā man lūgt?"

6. nedēļa - "Kāpēc un kā man lasīt Bībeli?"

7. nedēļa - "Kā Dievs mūs vada?"
/ Nedēļas nogales izbraukuma sesija
8. nedēļa- " Kā es  pretoties ļaunumam?"
9. nedēļa  - "Kāpēc un kā mums stāstīt citiem?"

10. nedēļa  - "Vai Dievs dziedina šodien?"

11. nedēļa - "Kam man Baznīca?"

Kursa vidū notiek īpaša nedēļas nogale izbraukumā, kad lielāka uzmanība tiek pievērsta Dieva Trīsvienības Svētā gara Personai
un tās darbībai un visā pilnībā var izpausties Alfas raksturīgie elementi - sadraudzība, slavēšana un pielūgsme, aizlūgšanas, diskusijas, jautrība (daudz jautrības:-) un atpūta pie dabas.
Nedēļas nogales sesijas lekciju tēmas ir šīs:
- "Kas ir Svētais Gars?"

- "Ko Svētais Gars dara?"

- "Kā es varu tikt piepildīts ar Svēto Garu?"

- "Kā man vislabāk izmantot turpmāko dzīvi?"

Vakara norise: vakariņas, mūzika, uzruna, pārrunas mazajās grupās, tā ilgums divarpus stundas 18:30 – 21:00
Alfa dalībniekiem ir bez maksas, taču ir iespēja ziedot iknedēļas vakariņām.

Ienāc Latvijas Alfas vietnē!
Izpēti centrālās Alfas saitu!

Dievkalpojumi notiek
svētdienās plkst.

un ceturtdienās plkst.

mācītājs Arnis Bušs

29102673

mācītāja pieņemšana – ceturtdienās pirms dievkalpojuma; lūgums pieteikties telefoniski

draudzes pārvaldes komisijas pr.
Jānis Jurķis

26464297
JanisJurkis@gmail.com

Edīte Alpe