"Ģimene ticībā" rudens semestrī

Ģirts
2020.09.28 17:13

14. 01. 2020 "Ģimene ticībā" ziņo. 💟Svētīgu dienu! Saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem, Ģimene Ticībā komanda ir lēmusi saietus atcelt, līdz brīdim, kad valsts noteiks neierobežotu pulcēšanos! 💟 Labā ziņa ir tā, ka drīkstam piedāvāt individuālas nodarbības vienas ģimenes ietvaros! Lūdzu piesakieties šeit, kuru tas interesētu! Nodarbība ilgs 2h. Tikšanās reizē varam sākt ar pirmo tēmu vai atgriezties kādā nokavētā nodarbībā, varam veidot altāri un izrotāt vakara stāstiņus!🤗 ✨ Individuālo nodarbību laiki ir katra svētdiena no plkst. 13:00 līdz 17:00. Kafija, tēja un gardumiņš arī jūs gaidīs! ☕🥯 . . . . . . Draudzes Mīlestības skola "Ģimene ticībā" atsāk savu darbību Pļaujas svētkos, 4. oktobrī pl. 13:00 Nodarbības arī turpmāk notiks svētdienās, pl. 13:00 katru otro nedēļu, lūdzu iepazīties ar nodarbību plānu pievienotajā afišā. Mīļi gaidītas ģimenes ar bērniem, mammas un tēti ar bērniem, vecmāmiņas un vectētiņi ar mazbērniem, vienkārši interesenti, atbalstītāji un palīgi!

Šeit afiša pilnā izmērā

Programma pilnā izmērā